سوالات ازمون استخدامی طراحی و دوخت


در حال بارگذاری
تاریخ انتشار
۱۲ دی ۱۳۹۸
نوع فایل
rar
حجم فایل
12 l MB
تعداد صفحات
-
دسته بندی
تعداد بازدید
1839 بازدید
۵,۰۰۰ تومان

سوالات ازمون استخدامی طراحی و دوخت

نمونه سوالات ازمون استخدامی طراحی و دوخت

نمونه سوالات کد ۲۵۲۵

ازمون استخدام طراحی و دوخت

آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 

ازمون استخدامی طراحی و دوخت
ازمون استخدامی طراحی و دوخت

مطالب مرتبط

جزئیات آماری هفتمین آزمون استخدامی

برای ۵۲۱ هزار و ۹۷۳ داوطلب در هفتمین دوره آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کارت ورود به جلسه آزمون صادر شده است.

 

به گزارش مهر، حسین توکلی – مشاور عالی سازمان سنجش افزود: در هفتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور برای ۵۲۱ هزار و ۹۷۳ داوطلب کارت آزمون صادر شده است که از این تعداد ۳۲۰ هزار و ۱۴ داوطلب زن و ۱۹۱ هزار و ۹۵۹ داوطلب مرد هستند. به عبارت دیگر ۶۳.۲۲ داوطلبان را زنان و ۳۶.۷۸ درصد داوطلبان را مردان تشکیل می دهند.

وی گفت: کارت شرکت در آزمون از روز دوشنبه ۲۷ آبان ۹۸ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است و داوطلبان می توانند حداکثر تا پایان روز چهارشنبه ۲۹ آبان به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند .

با درج اطلاعات ثبت نامی و اطلاعات شناسنامه ای کارت آزمون خود را پرینت کنند.

توکلی اظهار داشت: تا امروز ۲۸ آبان ۹۸ حدود ۲۴۰ هزار نفر کارت خودر ا در یافت کرده اند. افرادی که موفق به دریافت کارت خود نشده اند می توانند با ورود به سیستم پاسخگویی و عضویت در آن کارت آزمون را دریافت کنند.

وی یادآور شد: آزمون استخدامی در دو نوبت صبح و عصر در ۱۸۰ شهر و ۲۷۵ حوزه امتحانی در روز پنجشنبه ۳۰ آبان ۹۸ برگزار می شود. درب حوزه های امتحانی برای آزمون صبح ساعت ۸ صبح و برای آزمون عصر ساعت ۱۴ بسته می شود.

 

مشاور عالی سازمان سنجش اضافه کرد: در جلسه آزمون نوبت صبح تعداد ۱ هزار و ۶۳۸ داوطلب در گروه اول و تعداد ۳۱۷ هزار و ۹۰۸ داوطلب در گروه دوم شرکت می کنند. در مجموع ۳۱۹ هزار و ۵۴۶ داوطلب در آزمون صبح شرکت می کنند که از این تعداد ۱۰۰ هزار و ۸۱۳ نفر مرد و ۲۱۸ هزار و ۷۳۳ نفر زن هستند.

وی خاطرنشان کرد: در جلسه آزمون نوبت عصر نیز ۲۰۲ هزار ۴۲۷ داوطلب در گروه های سوم و چهارم و پنجم آزمون استخدامی شرکت می کنند که از این تعداد ۱۱۱ هزار و ۲۸۱ نفر زن و ۹۱ هزار و ۱۴۶ نفر مرد هستند. در آزمون نوبت عصر در گروه سوم ۴۰ هزار و ۹۵۶ نفر، در گروه چهارم ۱۵۴ هزار و ۲۲ نفر و در گروه پنجم ۷۴ هزار و ۴۹ نفر شرکت می کنند.

print
  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

 برچسب ها: